צרו עמנו קשר
שליחה >

ליסינג פרטי - ליסינג מימוני - אהרוני ליסינג


ברכישת רכב במסלול הליסינג הפרטי כפי שאנו באהרוני ליסינג מציעים הינה עסקה משתלמת ונוחה ביותר לקניית הרכב הבא שלך.
 
למה ליסינג פרטי?

  • בקניית רכב במסלול ליסינג פרטי  - ליסינג מימוני התשלום בגין הרכב מתבצע בתשלומים.
  • ברכישה בליסינג פרטי הרכב הוא של הקונה מתחילת התקופה, ממועד התשלום הראשון.
  • ברכישה בליסינג פרטי מתבצע תשלום ראשוני של סכום בסיסי מסוים ופריסת שאר התשלום עד 60 תשלומים.
  • בכל רגע נתון ניתן לשדרג את הרכב לרכב אחר או לבצע טרייד אין עם רכב אחר.
  • אהרוני ליסינג בעלי ניסיון של שנים במכירת רכבים בעלי שירות מקצועי ואמין ומחירים משתלמים ללא תחרות.

 

אהרוני ליסינג פרטי – הדרך ההגיונית לקנות רכב


אחד הדברים הבסיסיים והמהותיים ביותר עבור משק בית ישראלי ממוצע כיום הוא בעלות על רכב פרטי, המשמש כאמצעי התחבורה הבסיסי ביותר עבור משפחה ממוצעת. בין אם מדובר בטויוטה, יונדאי, מאזדה או כל רכב פרטי אחר, בעלות על רכב הינה בגדר סטנדרט כיום, שכן בצורה בה בנוי העולם אנחנו חייבים להיות ניידים באופן כזה או אחר. כך, בין אם מדובר בקניית רכב, השכרה לטווח ארוך, קבלת רכב ממקום העבודה או מימון רכב באמצעות ליסינג פרטי - ליסינג מימוני – כמעט כל משק בית בישראל מחזיק לפחות רכב פרטי אחד.
בעוד מרבית משקי הבית בישראל מחזיקים רכב יד ראשונה או רכב יד שנייה, ההוצאה על קניית רכב, בהשוואה להכנסה הממוצעת בישראל, היא הוצאה גבוהה, המקשה על משקי בית רבים בארץ. בהשוואה לארצות הברית, מדינות אירופה ושאר העולם המערבי, כוח הקנייה של הצרכן הישראלי בכל הנוגע לקניית רכב חדש או משומש הוא נמוך, מה שכמובן מקשה על כולנו את החיים.
 
אך למזלנו, העולם העסקי הוא מפותח ותחרותי דיו על מנת שחברות שונות יחשבו עבורנו על פתרונות לבעיה. אולי הפיתרון היעיל והנפוץ ביותר כיום לקניית רכב, כפי שמציעה חברת “אהרוני ליסינג”, הוא מה שנקרא – ליסינג פרטי - ליסינג מימוני . במסגרת ליסינג פרטי לא נדרש קונה הרכב לממן את מלוא סכום הקנייה בזמן הרכישה. במקום זאת, נדרש הלקוח לספק סכום ראשוני בסיסי בלבד במעמד רכישת הרכב, כאשר את שאר הסכום הוא מממן בתשלומים הנפרסים לאורך תקופת זמן נוחה וגמישה (של עד חמש שנים). 
הרכב שייך לקונה מרגע תחילת העסקה. בכל רגע נתון, יכול הקונה לבחור האם ברצונו להמשיך באותו מסלול, או למכור, לשדרג את הרכב בעסקת טרייד אין וכד’. כאמור, במהלך תקופת התשלום וגם לאחר סיומה, יכול הלקוח להחליט בכל רגע נתון מה ברצונו לעשות הלאה. גמישות זו היא שהופכת את עסקת הליסינג המימוני לאטרקטיבית כל כך עבור אנשים רבים.

חברת אהרוני ליסינג פועלת בשוק הליסינג המימוני משנת 1994, בהן מסייעת לאינספור לקוחות פרטיים ופותרת עבורם את בעיית מימון אמצעי התחבורה שלהם. חברת אהרוני מתאפיינת בעבודה מקצועית מסורה, מגוון רב של מכוניות שונות עבור עסקאות ליסינג, השכרה או מכירה, ומציעה ללקוחותיה אפשרות לביצוע טרייד אין.
לשיטת הליסינג הפרטי, כפי שהיא מיושמת ב”אהרוני ליסינג”, יתרונות רבים ועצומים, אשר הפכו אותה לפופולארית ונפוצה כל כך בארץ. במיוחד, מושם דגש בחברת “אהרוני ליסינג” על התאמה מלאה לצרכי הלקוח – פריסה נוחה וגמישה לתשלומים, מענה מושלם לצרכי הלקוח במקרה של רצון לשדרג, שירות אדיב וצמוד הכולל הדרכה ומענה על כל השאלות שיש לכם בנושא בכל זמן.
 
ליסינג פרטי - ליסינג מימוני כפי שיכולים להעיד אלפי לקוחות “אהרוני ליסינג” מהווה פיתרון נוח, יעיל וזול, המאפשר לכל אחד מאיתנו לממן בעלות על מכונית חדשה. אם אתם מחפשים רכב חדש, בטוח וחסכוני לכם או למשפחתכם, בואו לבחון ליסינג פרטי כאמצעי לרכישת רכב בחברת “אהרוני ליסינג”.

 

לבירור פרטים ולקבלת הצעת מחיר ניתן לפנות טלפונית:

1-700-70-29-70

 

הליסינג הפרטי מיועד ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד ונמצא כאחד 
ממסלולי הרכישה הטוב והמשתלם ביותר.

 

x