צרו עמנו קשר
שליחה >
אודות אהרוני ליסינג

אודות אהרוני ליסינג

אהרוני ליסינג היא חברה בצמיחה ובתנופה מתמדת העוסקת במגוון תחומי פעילות בענף הרכב: ליסינג פרטי,ליסינג תפעולי וניהול ציי רכב לעסקים וחברות, מכירת כלי רכב, טרייד אין, מימון לרכב, השכרת רכב ויעוץ ביבוא אישי. אצלנו באהרוני ליסינג מגוון רב של כלי רכב: כל דגמי יונדאי, מאזדה, שברולט, טויוטה, פורד, סוזוקי ועוד.

אהרוני ליסינג נוסדה בשנת 1994 תוך יישום סטנדרטים גבוהים בתחומה, אלפי לקוחות מרוצים, פרטיים ועסקיים כאחד.

באהרוני ליסינג צוות מקצועי ומהימן אשר מספק פתרון מקיף ומקצועי, מלווה בשירות אישי בהתאם לצרכי הלקוח. כמו כן, שירות בפריסה ארצית הזמין ללקוחותינו 24 שעות ביממה. בין לקוחותינו נמנות חברות מקשת רחבה של ענפי המשק הישראלי: חברות היי-טק, תעשייה, מועצות אזוריות וקיבוצים, ארגוני ספורט ועוד. לכל לקוח אנו מציעים את השירותים והמוצרים המתאימים לו ביותר החל מליסינג פרטי או ליסינג תפעולי וכלה בהשכרת רכב ובניהול ציי רכב שלמים.

בית חם באהרוני ליסינג

משפחת הלקוחות של אהרוני ליסינג יודעת שכאן תוכלו תמיד למצוא בית חם ומענה מדויק בכל הקשור למגוון השירותים המוצעים: ליסינג פרטי או פעולי, מכירת רכבים מכל הסוגים: יונדאי, מאזדה, טויוטה, רנו, פורד ואחרות, השכרת רכב וטרייד- אין. במשפחה כמו במשפחה, הלקוחות נהנים מיחס חם ואדיב, ושירות אישי לאורך כל הדרך.

ליסינג פרטי

מכירת רכב

ליסינג, מוצעים למכירה כלי רכב מיד ראשונה באהרוני מליסינג והשכרה. כלי הרכב הנמכרים, הינם עם ספר טיפולים הכולל היסטוריית רכב מתועדת, המכוניות נמסרות ללקוח אחרי בדיקה והשקעה מרובה, עם אחריות לשנה. באהרוני ליסינג היצע של מגוון דגמי רכבים: יונדאי, מאזדה, טויוטה, פורד, רנו, סוזוקי, שברולט ועוד, אפשרויות לטרייד אין משתלמות במיוחד, ליסינג פרטי בתנאי מימון אטרקטיביים והנחות.

טרייד-אין

באהרוני ליסינג מוצעות עסקאות טרייד איןמשתלמות ביותר דבר המאפשר ללקוחותיה להתקדם לרכב חדש לפי הבחירה הרצויה.

המחויבות הגדולה של חברת אהרוני ליסינג ללקוחותיה, היא זו שמביאה אותם לחזור שוב ושוב והיא זו שהפכה את החברה למקצועית בתחומה.

ליסינג פרטי- רכישת רכב במימון

ליסינג מציעים ללקוחות המעוניינים בקניית רכב באהרוני את שירות הליסינג הפרטי- תוכניות מימון, לרכישת הרכב,באהרוני בהתאמה אישית.

ניהול ציי רכב/ליסינג תפעולי

אהרוני ליסינג מתאימה לכל לקוח עסקה המותאמת לצרכיו.
בחירה באפשרות זו מעניקה שקט מקצועי בתחום ציי הרכב, יעילות מקסימאלית ויתרון כלכלי. 
הלקוח יכול להפנות את הכספים הנחסכים להשקעה בתחומים אחרים של העסק.

השכרת רכב

באהרוני ליסינג שירותי השכרת רכב לתקופות 
קצרות וארוכות, למגזר הפרטי והעסקי.

חברתנו מאמינה בלקוחות מרוצים ודוגלת במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר.

x